| vanciurea a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns:Ne-a anuntat astazi la liceu ca pentru a beneficia de programul,,Banii de liceu" trebuie sa depun o cerere panja maine,dosarul putem sa-l dam si saptamana viitoare! Dar nu stiu de care cerere sa fac(cum trebuie sa fie,de unde o iau, o scriu eu de mana...)Va rog mult am nevoie de un raspuns pana maine! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PrincessSophie a răspuns:

Probabil trebuie sa faci o cerere de mana, in care sa scrii ca indeplinesti conditiile si ca vrei sa beneficiezi de banii de liceu. Un model de cerere gasesti aici: http://www.dpcepalba.ro/model_cerere_1.pdf. Bafta.