| spataru2311 a întrebat:

Salut
o sa termin la anu liceul la profil umanist si as vrea sa dau la o facultate buna de unde sa ma pot angaja si sa se plateasca bine
dezavantajul este ca nu prea ma impac cu nici o limba straina si din punctul meu de vedere este o problema

si as vrea sa ma ajutati cu cateva idei de facultati unde sa nu ceara engleza si franceza

astept raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai pisti ce faci aici rolling on the floor?

| spataru2311 explică (pentru anonim_4396):

Mai taci ma ca e problema serioansa

| fearlessss a răspuns:

Dreptul, psihologia, Ase ( daca stii putin matematica). Sunt cam putine optiuni Trebuia sa stai pe real daca nu stii limbi straine, aceeasi problema o am si eu dar eu abia trec a 9a si merg pe real ( ma rog, mie chiar imi place mult matematica ).