| BursucDinCluj a întrebat:

Salut, oare la o facultate de informatica cam ce materii se predau? In caz ca conteaza care facultate oricare din Cluj. Intreb asta deoarece nu-mi place romana deloc si sper ca acolo sa scap de materia asta. Dau funda

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

rolling on the floor da faci și chimie și bio și logica laughing
La facultate faci strict ce tine de domeniu.

| BursucDinCluj explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pe link ul tau sunt specializari eu vreau orele asa in mare

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Ce specializari? Sunt fix orele.

| BursucDinCluj explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si zici ca nu o sa am astfel nicio ora de chimie romana etc?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Nu poti trage o concluzie din ce vezi acolo?

Întrebări recente