| iloveusa a întrebat:

TPU! Am mare nevoie de ajutor!
1. Dati-mi niste idei de machiaj care sa ma faca sa par palida
2.Cum sa vomit sambata dimineata ca sa nu mai merg la olimpiada de matematica de cac*t la care ma obliga profu sa merg, dar eu urasc matematica(de ce tb sa fiu singurul destept in clasa mea?), dar sa ma vindec miraculos ca sa merg dupa masa la patinoar cu prietenii?

Va rog, sunt disperata!

4 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Foloseste culori sterse, un crem mult mai deschis decat tenul tau. Dati-l pe ploape, dar finut, sa nu se observe. Ia niste zapada laughing de afara si da-ti pe corp ca sa pari rece, imoaieti buzele si du-te afara, daca nu merge sa le usici asta e. Cand te ridici din pat incearca sa te ridici lent, sa te tii putin pe maini si apoi inchide incet ochii si te tranteste in pat, te ti de burta si te miste tot mai mult. P.S. sa fie mama ta in camera :-p
Sper sa scapi.

| LukaVocaloid a răspuns:

Date cu pudra deschisa la culoare un galben spre alb galben palid si de vomitat :-& mananca niste crete dar te sfatuiesc sa nu ca nu iti face prea bine dar spune ca te doare capu si tuseste din cand in cand assa o sa zica ca esti racita iar cand o sa trebuie sa mergi la patinoar spune si tu ca te simti mai bine si o sa te lase sa mergi sau spune ca te duci la o fata ca sa invatati ca "dati test" luni asta daca crezi ca nu o sa te lase! Bafta in ati pacali profu de mate si parinti laughing

| iloveusa explică (pentru LukaVocaloid):

Merci.dar imi trebuie ceva care sa o convinga pe mama mai mult decat orice.ea a zis "te duci si daca esti bolnava"

| LukaVocaloid a răspuns (pentru iloveusa):

Atuni nu prea stiu mananca creta o sa te face sa vomiti :-& da nu e prea gustoasa mananco cu ciocolata poate devine mai buna sau ca sa vomiti bagati degetu pe gat sau un pix o sa te faca sa vomiti :-& si inainte cu vreo 1-2 ore sa vomiti sa te prefaci ca tie rau ca daca vomiti dintr-o data nu prea o sa te creadawinking