| Daniel54633 a întrebat:

Salut,recent am depus o cerere de transfer aprobată la secretariatul liceul unde mă transfer, mi s-a spus că voi susține examene de diferențe dar astăzi am fost sunat de secretară spunându-mi că am fost repartizat în clasa a11a A.
Dacă am fost repartizat se mai țin sau nu examenele de diferențe?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este asa atunci pe 30 august se sustin.
Mai intereseaza-te la liceu, pentru a nu gresi.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, examenele de diferente se mai sustin, dupa ce incep cursurile, respectiv dupa 5 septembrie.

| Daniel54633 explică (pentru Ioandelasal):

Pe pagina de informații a liceului scrie că se susțin pe 30 August sunt confuz deoarece mi s-a spus că voi fi repartizat doar după ce le promovez iar azi am fost anunțat că am fost repartizat...

| Ioandelasal a răspuns (pentru Daniel54633):

Daca este asa atunci pe 30 august se sustin.
Mai intereseaza-te la liceu, pentru a nu gresi.