| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Stiti data exacta cand primit vacanta de vara? Ca merg la vara in Spania si trebuie sa stiu cand iau vacanta, sa-mi i-au bilet cu 2 saptamani in urma.

Răspuns Câştigător
| SunshineLove14 a răspuns:

22 iunie va fi ultima zi de scoala. Sambata, 23 iunie va fi prima zi de vacanta, iar 9 septembrie ultima zi.

| AlexCOOL60 explică (pentru SunshineLove14):

NUUUUUUUUUU! Pe 9 septembrie? Fix cand e ruga la mine in sat.

4 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

Inainte se dadea pe 15Iunie, dar s-a prelungit cu o saptamana, deci 22Iunie.

Fuundaa?

| Cenusareasa09 a răspuns:

Vacanta de vara incepe de pe 23 iunie.

| noqq a răspuns:

Mai exact 21, deoarece in 21 e premierea si ma gandesc ca vinerea nu mai mergemhappy