| florynho000 a întrebat:

Salut, Sunt clasa a9a profil mate-info, parintii mei deja sa gandesc la facultatestraight face, am note bune si note proaste ca orice copilhappy. In fine as vrea sa aflu daca pentru scoala de subofiteri conteaza vreo medie sau doar dau examen, scuze nu sunt foarte informat despre astea ma ajuta cineva?winking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde la ce scoala de subofiteri te-ai gandit. Poti afla conditiile care au fost anul acesta la admitere uitandu-te pe site-ul scolii, fiecare le-a publicat si nu cred ca vor fi substantial diferite peste peste 3 ani. Numai bine!

1 răspuns:
| •• a răspuns:

Din cate stiu conteaza doar testul de admitere.