| anonim223654 a întrebat:

Salut, sunt la cu taxa, daca nu am fost la studii in anul 2 la facultate si NU am semnat contractul de studii, in prezent, vara doresc sa imi retrag dosarul, trebuie sa platesc taxa pe anul 2? multumesc.
Tin sa precizez ca pe anul 1 am platit taxa integral si am promovat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal si legal nu va trebui sa platesti nimic, daca n-ai fost nici o zi la studii.

| anonim223654 explică (pentru Ioandelasal):

Nu am fost deloc anul 2, nu am semnat contractul, nici macar in campus nu am intrat

| ReddY25 a răspuns (pentru anonim223654):

De ce bro?