| MihaiJack87u8886y7 a întrebat:

Salut TPU!
Am 15 ani sunt elev în clasa a v|||-a.
Acum 2 zile eu și cu încă 2 elevi din clasa am primit 3 din cauza ca eu nu am avut caietul la mine dar tema o aveam făcuta pe o foaie separat.
Celalalt elev a primit 3 ca a avut caietul la el dar nu a avut tema făcută.
Iar celalalt elev la fel ca mine dansa are voie sa facă asta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, are voie.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca are voie!

| NunuNini a răspuns:

Daca voi nu va faceti temele, dar le copiati repede intr-o pauza pe o foaie, sigur ca profesoara are voie sa faca asta.

| MrAM a răspuns:

Nu te mai preucupa cu lucruri marunte de genu si incearca sa te focusezi pe imagine in ansamblu. E importanta si scoala asta in sensul ca iti ofera o oarecare pregatire in ansamblu asupra vietii insa are multe defecte. Eu zic ca ar fi bine sa incepi sa te preocupi de pasiunile tale si sa descoperi ce iti face placere SA FACI cand vei deveni adult. Daca poti face asta urmatorul pas e sa incerci sa iti asiguri o sursa de venit facand ce te pasioneaza.