| RrEe4 a întrebat:

Am 17 ani, sunt in clasa a11a si as dori sa dau la facultate la Facultatea de Pompieri din Bucuresti in cadrul Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza".As dori sa stiu care este mediul de acolo.Cand ma refer la mediu ma refer la cum sunt orele de studiu,dormitul, cadrele militare.Va multumesc pentru informatii

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Nu conteaza media de la bac. ai admitere la algebra si analiza matematica si fizica + probele sportive.

4 răspunsuri:
| RrEe4 explică:

Am uitat sa intreb.Cu ce medie de bac se poate intra?

| Cosmotel a răspuns (pentru Cosmotel):

Pentru mai multe detalii citeste posturile de pe acest forum http://forum.pompierii.info/showthread.php?tid=148&page=1

| Cosmotel a răspuns (pentru RrEe4):

Nu conteaza media de la bac. ai admitere la algebra si analiza matematica si fizica + probele sportive.

| RrEe4 explică:

Iti multumesc pentru informatii Cosmotel.

| Cosmotel a răspuns (pentru RrEe4):

Multa bafta in continuare si sper sa intrii!