| dyaconu a întrebat:

Am avut test la franceza si eu nu am fost in ziua aia si profesoara mi-a pus o nota pe alta data desi eu nu am luat aceea nota...
Este permis asa ceva?
Desi aveam 2 note si putea sa imi incheie media...

Răspuns Câştigător
| momo0988 a răspuns:

Nu poti sa te duci sa-i atragi atentia... nu are voie sa faca asa ceva!

3 răspunsuri:
| MarianJenaru a răspuns:

Da este permis, poate sa iti puna nota pe o data in care ai fost prezent la ora, dar sa fie din trecut, nu o data viitoare

| dyaconu explică (pentru MarianJenaru):

Asa ceva nu este normal... dar traim in Romania si orice este anormal...

| Al3xSiAtAt a răspuns:

Nu este permis.Trebuia sa dai testul si apoi sa iti puna nota.