| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla daca nu mi s-a incheiat media? In ultima saptamana mai aveam nevoie de o nota la matematica, insa nu am luat-o (trebuia sa rezolvam un exercitiu, dar nu am apucat sa-l fac). Aveam note destul de bune (8, 9 si 10). Credeti ca am ramas cu media neincheiata, sau mi-a pus o nota "din burta"? Profesoara nu e foarte exigenta.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu conteaza ce credem noi, conteaza ce s-a intamplat. Suna la secretariatul liceului si te vor lamuri acolo. Tot acolo intrebi si ce ai de facut daca media este neincheiata.

| aburama22 a răspuns:

Du-te la scoala si uita-te pe afise, trebuie sa fie cu, copii corigenti ori cu media neincheiata