| Anapoda a întrebat:

Am mers la xerox cu niste fise pentru. a mi le scana. Mi le-au pus pe stick dar nu le mai pot descide acu pe calculator. Am incercat cu Word si Adobe Reader dar degeaba. Nu stiti cum as putea sa le deschid in alt mod?

Răspuns Câştigător
| NONAME077 a răspuns:

Depinde ce extensii au fisierele respective. daca vrei sa iti las id ul, spune mi, e mai usor sa te ajut asa

| Anapoda explică (pentru NONAME077):

Da,lasa id-ul.cred ca ar fi mai bine daca m-ai ajuta pe messengerhappy

| NONAME077 a răspuns (pentru Anapoda):

Dan.24_k

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai depinde ce sunt! Nu poti sa deschizi word cu Adobe reader si nici invers! Daca sunt scanate, nu pot sa fie decat poze sau pdf-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce extensie au fisierele rezultate in urma scanarii?