| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, am luat la evaluarea nationala 7.68, am sanse sa intru intr-un liceu in care se intra cu 7.44?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Digur, doar daca nu s-au ocupat toate locurile.
Daca au fost anul asta mai multi cu medii de peste 7.70 atunci nu ai cum sa mai intri la acel liceu.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal, dar din cate stiu treci cate licee vrei si intri unde e loc liber, in functie de cum le-ai trecut pe lista. Nu mai e asa?

| king5151 a răspuns:

Depinde, daca sunt multi care vor la acelasi liceu dar au media peste 7.44 e greu. in functie de locuri si de cei care vor la liceul asta

| andradaaa12 a răspuns:

Da poți, tu selectezi liceele la care vrei sa mergi și calculatorul decide ce liceu, sper ca te am ajutat?

| Hehehehehe123 a răspuns:

Da, dacă nu s au schimbat între timp mediile de intrare, acestea mai nou se schimba cu cât sunt mai multe note mari la evaluare