| andreiux a întrebat:

am o întrebare...
Acum o luna cam asa școala mea avea săptămâna altfel, iar conducerea liceului a venit cu inițiativa de a face orele online în săptămâna aia pentru a nu fi nevoie sa le recuperam la vara.
Doar ca eu nu am fost prezent.
Prin urmare am chiulit toată săptămâna.
Problema este ca orele online nu erau obligatorii în acea perioada și am zis ca nu primesc absent.
Știe cineva dacă absentele alea vor rămâne? Eu cred ca nu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce crezi tu, ci ce decide directorul scolii, daca asta au fost ultimile decizii.
De ce nu suni sa vorbesti cu diriginta, sa vezi care este situatia reala?

| JicaContra a răspuns:

In afara de cineva care chiar LUCREAZA in scoala aia, nimeni nu poate sti, din cate am inteles fiecare scoala poate sa faca ce vrea

iar, nu imi cer scuze ca iti spun, TU ESTI PROST... RAU!
pentru ca ORICUM STATEAI ACASA, mare lucru sa deschizi calculatorul, sa spui ca nu iti merge webcam-ul, si sa mai intrii din cand in cand sa nu se prinda ca nu le dai atentie
CE TE COSTA SA FACI ASTA?!?