| theGirlY a întrebat:

! Am sambata un concurs la engleza si imi este foarte frica . Am invatat tot ce trebuie invatat dar tot imi este frica .Nu vreau sa gresesc ceva si sa ii dezamacesc pe ai mei .Cum pot scapa de aceasta teama ?

Răspuns Câştigător
| TheUnikBiby a răspuns:

Incearca sa te relaxezi, asculta niste muzica sau fa ceva ce iti place, dar cel mai important: ai incredere in tine! Ai invatat, deci poti s-o faci!

Bafta!winking

| theGirlY explică (pentru TheUnikBiby):

Multumesc! O sa incerc sa ma relaxez.

3 răspunsuri:
| AnaCristinaN a răspuns:

Incearca sa nu te panichezi, relaxeazate si gandeste-te ca poti sa-o faci si sa fii sigura pe tine si iti urez multa bafta.Si nu uita gandeste ca poti sa-o faci!happy

| theGirlY explică (pentru AnaCristinaN):

Multumesc pentru raspuns! O sa tin cont de ce mi-ai spus.