| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare de exemplu daca iau diplomele ca am terminat liceu si ca am luat bacul acuma vine intrebarea
De exemplu daca vreau sa lucrez in Turcia cum pot face sa-mi vada ca am terminat liceul? dau funda

3 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Intereseaza-te care este procedura intr-o tara ca Turcia avand in vedere ca nu este o tara membra a U.E. Cauta metodele de echivalare a studiilor. Acestea difera in functie de nivelul si domeniul in care vrei sa muncesti! Incearca si la o agentie de recrutare poate au mai multe informatii!

| georgyanna22 a răspuns:

Iei diploma de absolvire a celor 12 clase s-o vada sau o copie daca nu oficialul

| georgyanna22 a răspuns:

Originalul scuze