| Anonim52663 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru ca sunt cam ingrijorat. Faza e ca eu stau la caminul scolii, iar weekend-ul asta asta am ramas la camin pentru ca am avut un concurs. Eu dupa concurs nu m-am dus inapoi in camin si am plecat in oras lipsind de la acel "program de meditatii" iar cand am venit pe la 17 pedagogul mi-a facut referat. Asta ce inseamna? Pot fi dat afara doar ca am lipsit cateva ore din camin? Adica sunt colegi care au spart peretii si paturi si nu au patit nimic.

1 răspuns:
| antoniaidk a răspuns:

Pai dacă se mai repeta de 2-3ori poți fi dat afara sau nota scăzută la purtare