| Puiu_Cata_2000 a întrebat:

Am si eu o problema. Azi am dat teza la matematica si doamna a strans telefoanele si a inceput sa arunce cu ele pe pervaz. Eu nu l-am dat si a venit sa verifice ghiozdanele si l-a gasit si pe al meu. Mi-a scris pe teza ca nu am vrut sa dau telefonul.
Imi va anula teza?
Imi va scadea din nota?
Nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

In mod normal n-ar trebui sa faca asa ceva. Daca ti l-a gasit in ghiozdan, iar ghiozdanul tau era inchis poti sa-i spui ca nu aveai cum sa copiezi.Depinde de ce va facea ea, pentru ca situatie in care sa-ti scrii pe teza ca n-ai vrut sa dai telefonul e cam rara...in cel mai rau caz mergi cu parintii la diriginta si aparate.Din pacate noi mergem la scoala si dam de profesorii din astia luati de prin....de tot ca@#tu(daca vorbesc urat o sa primesc avertizare big grin

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Mersi pentru funda.

| JustRoby a răspuns:

Acum depinde, ai rezolvat teza si dupa ti-a gasit telefonul sau inainte sa dai teza, te-a lasat s-o rezolvi, ce ti-a spus, normal nu ar trebui sa-ti faca nimic la nota tezei, acum nu pot zice nimic despre cea de la purtare, data viitoare iti pui si tu telefonul sau il ascunzi mai bine.

| Turtura24 a răspuns:

Cred ca ar fi o prostie din partea ei sa o anuleze. Dacă face asta și tu nu ai greșit cu nimic, eu zic sa vorbești cu cineva mai mare in funcție.