| Adrian_Ady_1980 a întrebat:

As vrea, daca puteti, sa imi spuneti si mie cam la ce profil as putea sa ma duc la liceu. Nu imi place matematica deci as prefera M2 si M3, imi place engleza, informatica, nu imi place istoria, latina, franceza deci va rog nu cu filologie. Nu ma decid inca si as vrea o opinie a altor oameni, intre ce profile sa aleg pentru ca nu stiu toate profilele care eu engleza in ele.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 0Alexander0 a răspuns:

Daca le ai cu fizica, bio, chimie, poti merge la stiintele naturii, acolo se face mate M2.