| NimicSiNimeni12 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca pot sa ma mut pe al doilea semestru sau chiar si in al doilea an de la a doua clasa de mate-info simplu la prima tot de mate-info simplu.
Si as mai vrea sa stiu cum as putea motiva cererea(ce motiv sa dau) in caz ca merge
P.s. La prima clasa au intrat toti prietenii mei si de-aia

3 răspunsuri:
| ciumabubonica a răspuns:

Am impresia ca te poti muta si inainte de inceperea anului scolar daca mai sunt locuri...si da poti sa te muti la alta clasa...trebuie doar sa te duci la secretariat si iti vor explica ei de ce ai nevoie sau sa intrebi alt coleg care s-a mai mutat

| NimicSiNimeni12 explică (pentru ciumabubonica):

Pai da dar e acelasi profil si din cate stiu trebuie un motiv foarte bun si eu nu am...

| ciumabubonica a răspuns (pentru NimicSiNimeni12):

Da mi funda si iti explic mai multe...nu de alta dar am nevoielaughing