| Andrada27LOVE a întrebat:

As vrea sa stiu din ce materii dau bacul daca sunt la Stiinte-Sociale. Aaaa, si la Filologie. Pe langa asta as mai vrea sa stiu pana in ce clasa fac matematica, fizica, chimie, la ambele profile. Multumesc anticipat. Astept raspunsurile voastre! Si, DA, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Nimeni1996 a răspuns:

Din câte ştiu, la ştiinţe sociale dai BAC la:istorie(scris),română(oral şi scris),limbi străine(oral şi scris) şi ai de ales între geografie, sociologie, logică, psihologie, filosofie si economie.Matematică nu se mai face din clasa aXI-a,dar ţinând cont că Ministerul Învăţământului face schimbări în fiecare zi, te poţi aştepta la orice-i mai rău, adică să faci matematică, ferească Dumnezeu.La filologie, la fel.
Numai bine!

| Andrada27LOVE explică (pentru Nimeni1996):

Din cate stiu eu la Filologie se face mate pana in clasa a x -a, inclusiv...