| extremer11 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva: eu sunt in anul I la Universitatea Politehnica in domeniul Energetica si as vrea sa va intreb, este grea facultatea, ar trebui sa imi fac griji, sa ma tem sunt grele testele si examenele, pentru ca eu peste doua saptamani am teste la analiza, algebra si matematica si tot stau cu griji?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Facultatea de Energetica este cea mai usoara facultate de profil electric din cadrul UP, asa ca daca esti pregatit nu ai de ce sa-ti fie teama. Bafta!