| anonimpisicuta a întrebat:

ce ziceti oare o sa ma asculte maine la vreao materie ..nu de alta da ii prima zi dupa vacanta..si era sa ma asculte o data acum 1 luna! crying( ce ziceti ma asculta?
mi-e frica chiar daca a invatat!
funda

Răspuns Câştigător
| andru0411 a răspuns:

Depinde si de profesorii pe care ii ai. Exista o posibilitate sa fii ascultat, dar, exista si o posibilitate sa nu fii ascultat.
Dar daca ti-ai invatat nu ar trebui sa te sperii si sa ai incredere in tine. Chiar daca te asculta si nu stii o intrebare, eu cred ca profesorul/profesoara va aprecia faptul ca te-ai straduit sa iti inveti si te va rasplati.
Mult noroc maine la scoala! big grin

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu cred.Este nevoie de o perioada de reacomodare.