| RaduLeo a întrebat:

Cine imi enunta evercitiile 50 si 50 din culegerea de matematica de clasa a 9-a a lui Nastasescu are 10 funde si 10 voturi! Va rog am nevoie neaparat de ajutorul vostru trebuie sa predau azi tema si nu am avut de unde sa fac rost de culegere. Va rog crying. Sau daca poate cineva sa scaneze paginile unde sunt problemele si sa mi le trimita pe mess ar fi genial! leo_radu21

1 răspuns:
| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Imi pare rau!
Chiar nu am inteles despre ce e vorba si in plus, eu am doar 12 ani...
Scuuze!