| MelindaVictoria a întrebat:

Credeti ca risc sa imi fie respins Eseul motivational de la ASE pentru ca nu am avut activitati extrascoalre(olimpiade etc)? Sau as putea sa trec cate ceva desi nu am fost? Chiar verifica cineva 6000 de persoane daca au participat la activitati?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Verifica dar nu inseamna ca te resping daca n-ai, eventual poate prefera pe cineva cu, nici eu n-am avut activitati sa-i intereseze pe ei si tot am intrat la buget si asa, eventual se poate face o departajare de genul intre 2 copii cu aceeasi medie.

| MelindaVictoria explică (pentru Adry05):

Si poti sa imi spui ce ai pus? asa orientativ? big grin

| Adry05 a răspuns (pentru MelindaVictoria):

Ce sa pun?