| MICHAel a întrebat:

daca m-ati putea ajuta sa invat limba engleza,, cuvintele nu sunt o problema le invat in timp dar verbele, si folosirea mai multor cuvinte cum ar fi the sau mai stiu eu ce. mersi mult astept respunsuri

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

La librarie exista o carte care se numeste engleza fara profesor. e foarte buna si cred ca nu costa mult eu dupa aia am invatat.happy acolo este toata engleza(gramatica, vocabular) scrierea si citirea cuvintelor articole...in plus iti da si un cdhappy

1 răspuns: