| JhonnyMakaroony a întrebat:

Daca nu am stiut un exercitiu la scoala, are voie sa imi de-a 2?

Multumesc! tongue

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca cel exercitiu era primul pe care trebuia sa-l rezolvi pentru nota si nu ai stiut, poate sa-ti dea chiar 1.

| MenInShadow a răspuns:

Poate sa-ti dea 2 si daca spui titlul gresit, depinde de profa, de fapt, depinde de tine daca inveti sau nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar putea?

| OnuOnulică a răspuns:

Da, are voie.
Are voie sa iti dea si 1!
Are voie si sa te lase repetent/a daca vrea.

| zurick a răspuns:

Uite de asta ma duc cum a venit profa in clasa sa-i spun ca n-am inteles nimic in clasa si sa-mi mai explice.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Depinde cum gandeste profesoara. Unele mai artagoase prefera sa dea 2 si sa te lase, altele daca nu stii prefera sa-ti explice frumos happy
Deci, depindewinking
Bafta :*
fundita?

| Snowfall a răspuns:

De ce nu ar avea? Are voie sa iti dea cat vrea cand vrea.

| Malinutza99 a răspuns:

Daca ea are chef poate sa iti dea si 1...