| MihaiNabul a întrebat:

dau funda! Sunt clasa a8a si am nevoie de o parere.
Sunt din provincie si doresc sa ma duc la liceu intr-un oras mai mare [ex: Campina) dar din cate am inteles sunt destul de multi tigani care te lasa fara telefon, fara geaca de pe tine, etc.
Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Indivizi cu astfel de apucaturi, sunt peste tot. Poate in Campina mai putini, dat fiind ca acolo este o scoala de Agenti de politie.

| Osneros a răspuns:

Sigur nu esti bucurestean sub acoperire? N-am auzit nicaieri de "provincie", decat de la bucuresteni.

| MihaiNabul explică (pentru Osneros):

Am spus asa pentru a ascunde locatia mea exacta.

| AndreiaDinu a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre asta dar cauta alt oras mai aproape de tine, de unde esti?

| MihaiNabul explică (pentru AndreiaDinu):

Sunt situat undeva intre Ploiesti si Campina...

| AndreiaDinu a răspuns (pentru MihaiNabul):

Si nu mai este nici un liceu mai aproape de tine in afara de aceala?

| MihaiNabul explică (pentru AndreiaDinu):

Ba da, dar e cam prost, se intra cu medii mici si are doar 3 profile:economic, filo si turism

| AndreiaDinu a răspuns (pentru MihaiNabul):

Poti sa imi spui mai exact de unde ești ca sa stiu daca te pot ajuta cu mai multe informati despre liceul unde invat eu?