| UnSimpluRoman a întrebat:

eu acum am terminat clasa a-10-a si acum mai am 3 saptamani de practica...anul acesta e diferit de cel din clasa a-9-a ca acum te pune sa te angajezi undeva pentru cele 3 saptamani de practica...infine si eu am dus contractul si acum am de facut practica 3 saptmani la mine in sat la primarie ce pot face acolo?(trebui sa vin in fiecare zi?)

Răspuns Câştigător
| DinDej22 a răspuns:

Pai depinde de ce profil ai. O sa stai langa cineva si o sa-l ajuti. Banuiesc ca esti la economie sau ceva de genul, caz in care, ai ajuta secretara. Sper sa te ajute raspunsul meu. Bafta! Eu am exameul maine happy