| UnSimpluRoman a întrebat:

aproape am terminat clasa a-10-a si trebui sa fac 3 saptamani de practica asa si doamna ne-a pus sa ne gasim loc unde sa facem practica(nu la scoala)(eu fac la primarie la mine in sat)asa si ne-a dat sa facem contracte de practica si nu stiu cine sa semneze la urmatorul scrie partener de practica nume,prenume,semnatura, data infine vreau sa stiu cine ar trebui sa semneze aici...Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca faci practica la primarie contractul va trebui sa fie semnat de primar sau viceprimar.