| ionut75 a întrebat:

Eu dau bac-ul a 3-a oara doar la matematica, la celelalte materii am luat, iar zilele trecute trebuia sa merg la liceu si sa semnez o lista cu participantii la bac, eu n-am semnat acea foaie pentru ca n-am putut sa ma prezint la liceu in acele zile si mi-e frica tare ca in ziua examenului sa nu ma lase sa dau bac-ul ca n-am semnat acea lista, voi ce credeti?
Tin sa mentionez ca inscrierea am facut-o cu cerere aceea si am platit si taxa

4 răspunsuri:
| Lowkee a răspuns:

Nu am auzit de chestia asta. Eu il dau pentru. prima oara maine si n-am facut asta, poate ne da sa semnam cand suntem acolo. Bafta.

| ionut75 explică (pentru Lowkee):

Mersi la fel! deci nu te chemat deloc sa semnezi?

| Lowkee a răspuns (pentru ionut75):

Nu

| ionut75 explică:

Dau funda!