| JungleHell a întrebat:

Întâmplarea face ca săptămâna ce tocmai vine să intre în vigoare termenul de depunere a lucrărilor de licenţă. Am terminat-o pe a mea numai că nu mai ştiu să fac graficele. Ştiţi sau cunoaşteţi un program bun de făcut grafice? Căci cu Office-ul aproape am spart laptop-ul de nervi. Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| deadlykiss a răspuns:

Ce Office ai? Pentru ca in Word 2010 este foarte usor sa faci grafice happy

| JungleHell explică:

Păi 2010 e...dar, poate m-am prostit eu, căci înainte le făceam cu 2003-iul de parcă erau făcute de BNR, dar acum sunt complicate. Ca idee trebuie să scriu în ele toţi parametrii de pe lumea asta ai viţei de vie (morfo-anatomici şi alte minuni). Mă rog, în caz extrem, dau datele la un statistician să mi le facă (plătit evident), dar nu-mi convine să fie făcute de altul, vreau să fie opera mealaughing