| mihaibute a întrebat:

La Evaluarea Nationala 2013 la matematica la subiectul 3 exercitiul 1 la b eu am calculat toate unghiurile,la c am luat si 1, 73 si 1, 74 ca valoare, iar la 2 b la arie am scris aria fara niste fete.Imi va scade pentru asta?

3 răspunsuri:
| Iuly61 a răspuns:

S.ar putea...dar daca ti.a dat corect e bine, mai stii cat t.i-a dat?

| mihaibute explică (pentru Iuly61):

Raspunusrile le am ca pe barem, numai ca am scris eu acolo in plus, ce am scris e calculat corect

| Iuly61 a răspuns (pentru mihaibute):

Aaa...nu conteaza ca ai scris in plus daca ai ajuns la raspunsul corect!