| V3lCr0 a întrebat:

revin cu inca o chestie despre facultate, am vorbit cu secretara si cica laboratoarele ce trebuie recupereta se platesc 90 lei doua ore..se poate asa ceva? In concluzie cred ca o sa ma las..ca cica daca nu le platesc nu ma baga la restante in toamna..si am cam multe ore lipsa si m-ar rupe la bani..si mie ca dupa toate astea mai trebuie sa pierd si timpul la facultate la acele ore platite..multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faculatea, dupa cum ii spune si numele, e facultativa. Daca vrei sa o termini ori muncesti la ea, ori scoti banii

| alex495 a răspuns:

Da este adevarat. La mine la facultate un laborator e doar 50 de lei, 90 e prea mult dupa parerea mea. De pierdut timpul nu o sa pierzi ca pe ei ii doare in cot de laboratoarele tale, pe ei ii intereseaza de bani. O sa te tina cam 20 de minute maxim de L