| DoubleCO a întrebat:

sunt elev in casa a 12-a si dupa absolvirea liceului vreau sa urmez academia de subofiteri. Problema care ma framanta este aceea daca o sa trec testul medical in conditiile in care am amigdalele scoase. Este vreo problema?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Academia de subofiteri nu exista. Alea sunt scoli. N-are nici o legatura cu faptul ca ti-ai scos amigadalele.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ha,ha,hai ca ai fost simpatic! Ce sa aiba amigdalele cu armata? Ca n-o sa poti sa racnesti la subalterni?

| darrio2007 a răspuns:

Academia este de ofiteri.Nu exista de subofiteri.Nu au treaba amigdalele.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există "academia de subofiteri"! rolling on the floor
Ca să nu mai amintim că nu ai precizat nici domeniul ( Armată, Poliţie, Jandarmi, Pompieri, etc. )!

De la Academie ieşi ofiţer, pentru subofiţer se face o Şcoală Postliceală!

În altă ordine de idei, NU este nici o legătură între vizita medicală şi faptul că ai amigdalele scoase laughing

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

1) "Academia de subofiteri" exista cumva si nu stiam eu?
2) Nu ii intereseaza de amigdale, in schimb sa nu ai semne particulare (tatuaje, cicatrici, semne etc.)!