| Annnonim12 a întrebat:

Va rog repede o parere: Hasdeu, Spiru sau Caragiale? Media 9, 37 si vreau mate-info in Bucuresti!

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

In primul rand ai caietul absolventului
-Te uiti in el si vezi cu ce medie se intra!
Sfat:liceele care cer medie mai mare de admitere (ex:8, 9) sunt licee de calitate
Cu cat media creste, scad sansele de-a intra, creste exigenta profesorilor notelor, dar cresc sansele sa invetii de la profesorii cei mai buni.
Dintre cele 3 uita-te in caietul absolventului si vezi care e cel mai bun.
De nu poti sa mai intrebi persoane daca sunt bune, rele. Bafta! :-)