| RobertaChan a întrebat:

Salut. Voiam să intreb ceva. Astăzi am dat simulare din nou la română, după ce am dat si luna trecută. Are ceva dacă nu merg la mate? P.S:Eu dau simulari judetene(locuiesc in Constanta)

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu are nimic, fă rost de o scutire medicală!winking
Insa, la examenul din vară, daca nu te prezinti, atunci chiar e o problemă (in ce privește viitorul tău).

| RobertaChan explică (pentru floresdemayo):

Până la urmă nu am mers. Oricum am înțeles cum stă treaba deoarece am dat și luna trecută. Oricum nu era bine dacă mergeam azi, deoarece am avut alte problme intampinate azi. Multumesc pentru raspuns!happy