| Gbm_Gabi_1983 a întrebat:

Vreau sa dau examenul de proba de aptitudini la limba engleza și nu îmi este explicat nimic de profesori. Am înțeles ca trebuie sa merg la un liceu si sa dau aceasta proba dar nu știu care sunt liceele care au profilul de engleza intensiv

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti informa de pe site-ul Inspectoratului Scolar din judetul tau, acolo sunt prezentate toate liceele din judet, cu profilele si numarul de elevi la fiecare profil.

| Gbm_Gabi_1983 explică (pentru Ioandelasal):

Gen inspector școlar sectorul 3?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gbm_Gabi_1983):

Nu stiu cum este in Bucuresti, poti incerca intai pe site-ul inspectoratului scolar de sector si apoi pe cel al inspectoratului scolar municipal.