| Dragos00098 a întrebat:

Vreau sa invat o noua limba straina, spaniola. Cu ocazia Finalei Europa League de maine am auzit cat de frumoasa este spaniola. Cine stie un site sau are un prieten pe facebook spaniol care ma poate ajuta? Fara site-uri cu 2-3 cuvinte, bune de nimic. Vreau sa aiba in primul rand gramatica si cuvinte din vocabularul fundamental.

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Salut! Am un prieten pe facebook pe nume LoRRy si are o afacere cu niste desene, e o pagina... poti sa-i ceri ei ajutor pentru ca traieste in Madrid big grin Spor!

1 răspuns:
| pablo69benidorm a răspuns:

Eu swe hablar español ponte en cotacto connmigo happy