| AndraNicoleta a întrebat:

Salutare!

Am si eu nevoie de cateva informatii si as vrea sa le primesc numai de la persoanele care stiu exact despre ce este vorba!

As vrea ca la anul sa ma inscriu la doctorat. Problema mea este ca n-am nici cea mai vaga idee despre ce presupune doctoratul. M-ar interesa sa stiu daca acea bursa de 700 RON (sau cat este) se acorda tuturor doctoranzilor si daca in calitate de doctorand esti considerat si angajat.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 999Zoso a răspuns:

Mai este valabila intrebarea. Sau ati urmat deja programul de doctorat.