| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor la BIOLOGIE, ca mai am un pic si dau bacul, am niste capitole dupa care am invatat si vreo 100 de variante din 2008 dar sunt fara raspunsuri! Ma poate ajuta cineva cu variantele rezolvate si ceva materiale de invatat mai de actualitate? Sunt la un liceu particular si lucrez si nu prea am timp sa il frecventez! Sper sa fiti intelegatori si orice ajutor e binevenit!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E drama cu voi sincer, http://istoria-lumii.ucoz.com/load/scoala_discovery/33
vezi scoala discovery, e in romana daca nici atat nu vrei e naspa

| SSWK a răspuns:

Treci mai des pe la liceu. Te face sa gasesti raspunsurile de care ai nevoie.
Ce altceva ai de facut, daca vine BAC-ul? Doar nu dai cu sapa la camp...