| osutadelei a întrebat:

Salutare,as dori sa stiu daca as face seral cati ani fac ca sa pot da bacalaureatul? Am facut 9 clase si in clasa a10a sem II am plecat din tara, acum as dori sa termin seral avand 20 de ani, sa pot da bacalaureatul la seral. As face 3 ani? A 10-a, a 11- a, a 12-a? Am mai citit la scoala cu frecventa redusa dar trebuie 5 ani si nu prea as dori sa pierd atata timp. Mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mai faci 4 ani, ti-am raspuns si la prima intrebare.