| Robert_Găman_1993 a întrebat:

Aveți idee dacă în România se poate se poate face masterul după terminarea facultății de psihologie în domeniul BCI(brain computer interface)? Sau in ce tari din Europa este posibila aceasta specializare. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Poti sa te interesezi direct la sediul cu facultatea din care faci tu parte acum,pe internet sau prin telefon la universitatea din Bucuresti. Daca nu, inseamna ca momentan aceasta optiune nu este disponibila la noi. Termina tu psihologia si vezi dupa daca o gasesti la noi. Ori daca nu, alegeti altceva la care te pricepi, dupa care poti sa dai masterul si la BCI. Poti avea mai multe studii de master. sau cine-o stie, poate faci doctoratul la asa ceva! Numai bine iti doresc!