| Fr3You a întrebat:

Salutare,

Daca m-am inscris la un master la taxa si am platit prima transa si doresc sa renunt, din motive personale, se poate face acestlucru? Iar, daca da se poate fara continuare platii celorlalte transe?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Sigur că poți renunța, este dreptul tău în calitate de student, însă cred că va trebui să îndeplinești anumite condiții pe care doar secretariatul facultății tale ți le poate comunica. Dacă nu vrei sau poți să te prezinți fizic poți oricând să dai un telefon, sau un mail către secretariat în care să detaliezi tot ce ai scris mai sus și cu siguranță vei primi informațiile necesare. Multă sănătate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta problema asta la serviciul de contabilitate al facultatii.

| IceRope a răspuns:

Întreabă la secretariat. Cum ai terminat facultatea, dacă scrii în halul ăsta? Până și femeia de serviciu de la firma noastră scrie mai bine. A fost o facultate pentru cei mai înceți?

| Fr3You explică (pentru IceRope):

Daca in graba am scris 2 cuvinte impreunate, inseamna ca nu stiu sa scriu? Atat de prost esti sa pui o eticheta atat de repede? Stiu ca e frustant sa fii cu 12 clase si sa vezi alti oameni peste tine, dar nu mai arata asta pe viitor, asa ca un sfat happy