| Erin28 a întrebat:

Salutare!
Exista o aplicație care îți citește ceea ce ai scris in Word? Mi-am scris eseurile pentru subiectul al treilea de la romana astfel și as vrea sa le ascult, pentru că învăț mai repede așa.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Traducatorul Google.
Copiezi textul in el si-l poate citi cu voce tare.

| Erin28 explică (pentru Bula):

Da, de ce nu m-am gândit la asta?

| Erin28 explică (pentru Bula):

Mulțumesc!

| RxTx a răspuns:

Exista foarte multe chiar si graris ia suna tu la asociatia ot nevazatori sau intra pe Facebook-ul scolio de nevazatori de la vatra luminoasa
Sau intra pe Facebook-ul scolio ot nevazatori din Buzau
Si stai de vorba cu nevazatori

Ca sunt multe care citesc chiar cu voce umana nu cu voce dinasta de calcilator xare te zgariae ls urechi

| restinvogue a răspuns:

Da caută în magazin play sunt aplicații pentru nevazatori