| Elenuca3567 a întrebat:

Salutare,
In toamna aceasta voi fin in primul an de facultate la Jurnalism in Oradea si nu prea stiu cu ce se "mananca".
Imi puteti spune va rog cam care sunt materiile de studiu la jurnalism? Care sunt cele mai grele materii? Cum e practica? Pe mine sincer m-ar tenta sa lucrez intr-un radio.
Daca sunt si alti studenti la jurnalism pe aici si ma pot ajuta cu sfaturi v-as fi recunoscatoare.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Haha si eu is anul I la jurnalism la Oradea, dar la mine e a doua facultate. Cauta pe site-ul lor, eu am gasit toate cursurile http://politicom.uoradea.ro/ dar nu mai stiu exact unde

| Elenuca3567 explică (pentru BiuL):

big grin Am gasit si eu cursurile dar erau pe 2012-2013 si ar fi trebuit pe 2013-2014. Pe site-ul lor m-am uitat. Deci vom fi colege. happy Mersi.