| premiumself a întrebat:

Salutare! Stiti daca gasesc undeva carti de romana pentru bacalaureat care sa contina eseuri gata structurate si daca sunt bune de ceva? Tin sa precizez ca am terminat liceul si nu am de unde sa fac rost de eseuri din alta parte, doar daca ma duc la meditatii. Ce credeti, se poate lua si fara pregatire bacul la romana sau este greu? Va multumesc tututor!

2 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

Găsești pe eMag sau la librării. Scrie pe Google "carte eseuri bac"

| Sportacus123 a răspuns:

La română nu ai nevoie de meditații.