| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salutare, stiti vreun site, care are toate eseurile de la bac, la romana, subiectul 3?
As avea doua observatii de facut:
1.)Un site calumea,adica cu eseuri facute de profesionisti sau de elevi foarte buni, de profesori, pe scurt eseuri de FIX 30 de puncte(cat are maxim subiectul 3).
2.)Va rog fara mistouri, vreau o sursa serioasa si fara raspunsuri de genul:Am scris pe google "cele mai bune surse bac romana " si asta mi -a dat.Nu, pe google,logic ca daca cauti asa, iti da niste surse in top, dar asta nu inseamna ca-s cele mai bune.Mai ales ca am mai patit-o si de aceea va fac remarca.
Imi cer scuze daca am fost cam arogant si de asemenea imi cer scuze ca n-am scris cu diacritice.Va multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
| Anonim1124 a răspuns:

Buna Andrei! Eu am toate eseurile de bac pentru profilul real! Sunt clasa a 12-a si as putea sa ti le trimit eu, le am de la meditatii! E scris de doamna mea profesoara si daca imi dai instagramul tau sau Facebook o sa ti le dau acolo dar poate sa existe o mica problema... poate nu intelegi scrisul doamnei, dar o sa vedem

| andreisergiu123456789 explică (pentru Anonim1124):

Facebook :Andrei Pacala
Vezi ca e profilul ala cu imaginea de coperta cu eliade si o pipa

| andreisergiu123456789 explică (pentru Anonim1124):

Salut,daca poti sa mi trimiti toate eseuriie de bac, la adresa de email andreipacala212@yahoo.com sau la andreipacala70@yahoo.com

5 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Caută în magazinul google că acelea sunt cele mai bune.
Ca sit mai e ebacalaureat.ro

| Claudia45 a răspuns:

Buna
Vreau sa îți spun ca dacă ai bacul anul acesta găsești tot de ce ai nevoie pe contul de Instagram : 10inbac
Tot ce am recapitulat de acolo m-a ajutat pe mine și pe prietena mea
Am luat 9?
Ii poți trimite și mesaj cu ce ai nevoie sa îți dea
Funda?

| Wlăduță_Oktawyan_1989 a răspuns:

Salut. Poti sa mi le trimiti si mie? Facebook Octavian Vladuta (poza in costum albastru) sau email ooctav20@yahoo.com/octavian.vladuta@gmail.com