| Vreausafiusudor a întrebat:

Salutare TPU. Credeti ca in evaluarea nationala din 2024 la matematica, o sa pice subiecte din 2010-2019? Ma refer subiecte grele din acesti ani deoarece dupa 2020 subiectele au devenit mai usoare.

2 răspunsuri:
| NarcisCorneliu a răspuns:

Depinde, factorul-cheie ar reprezenta axarea pe materie, daca o percepi automat te vei descurca cu usurinta.

| raresul123456 a răspuns:

Șansele sunt mici, deoarece și anul asta a dat ușor și nu a anunțat nimic ministerul că se schimbă examenul sau că se bagă ceva din anii trecuți înapoi în programă